Achievements in OLYMPIAD

 Olympiad

Mathematical Olympiad Committee

Resultof 15th National Cyber Olympiad

Roll No.

Name of Student

Class

School Rank

City Rank

State Rank

All India Rank

MH0235-12-001

Vivek Thorat

XII

1

1

99

2312

MH0235-10-001

Ramya Dachepalli

X

1

1

34

306

MH0235-09-002

Prasanna Kardile

IX

3

17

1386

8908

MH0235-09-004

Aditya landge

IX

1

1

294

2161

MH0235-09-005

Rishikesh Darwade

IX

2

4

353

2647

MH0235-09-016

Sanyukta Kanojia

IX

4

18

1387

8909

MH0235-08-003

Ajay G. Gawade

VIII

1

2

187

1249

MH0235-07-002

Pratiksha Kulkarni

VII

1

10

637

3674

MH0235-06-001

Hardik Kulshrestha

VI

1

5

841

4879

MH0235-05-007

Harsh Raosaheb

V

1

20

1413

7123

MH0235-03-001

Harshada Gaikwad

III

2

32

1634

7395

MH0235-03-002

Rahul S Prasanth

III

1

1

60

355

MH0235-03-003

Mayur Shinde

III

3

33

1635

7400

MH0235-03-004

Tushar Unde

III

4

60

5661

2490

 

Followingstudents are selected for II Round on line Examination in 10thNational Cyber Olympiad

 

Roll No.

Name of Student

Class

School Rank

City Rank

State Rank

All India Rank

MH0235-10-001

Ramya Dachepalli

X

1

1

34

306

MH0235-03-002

Rahul S Prasanth

III

1

1

60

355

 

Resultof 13th National Science Olympiad

Roll No.

Name

Class

 MH-0235-03-001

Harshada Gaikwad

III

 MH-0235-03-002

P Rahul S Prasanth

III

 MH-0235-03-003

Mayur Shinde

III

 MH-0235-03-004

Tushar Unde

III

 MH-0235-03-005

Shravani Gade

III

 MH-0235-04-007

Shruti A Kale

IV

MH-0235-06-001

Hardil Kulshreshtha

VI

MH-0235-06-005

Madhan Nadar

VI

MH-0235-06-009

Prerna P Kakaade

VI

MH-0235-06-010

Sagar Surve

VI

MH-0235-06-011

Prajakta Kshirsagar

VI

MH-0235-06-013

Shubham Bhor

VI

MH-0235-06-014

Shivani Sayambar

VI

MH-0235-07-001

Chandrodoy Pal

VII

MH-0235-07-002

Pratiksha V Kulkarni

VII

MH-0235-07-003

Prekshi Vyas

VII

MH-0235-07-004

Anirudh Marathe

VII

MH-0235-07-005

Priyanka Kharat

VII

MH-0235-07-006

Pradeep Kute

VII

MH-0235-07-007

Aditya Pawar

VII

MH-0235-08-001

Nagaraja Tarun T

VIII

MH-0235-08-002

Shraddha K Bojja

VIII

MH-0235-08-003

Ajay Ganesh Gawade

Viii

MH-0235-08-004

Abhijeet Pandey

Viii

MH-0235-09-001

Adtiya Palve

IX

MH-0235-09-003

Priyanka Kute

IX

MH-0235-09-004

Aditya S Landge

IX

MH-0235-09-005

Rishikesh S Darwade

IX

MH-0235-09-008

Harsh Beniwal

IX

MH-0235-09-009

Vishnu Das A

IX

MH-0235-09-010

Sawankumar D Londhe

IX

MH-0235-09-011

Aniket N Kulkarni

IX

MH-0235-09-011

Akash Kamble

IX

MH-0235-09-013

Rohan Belpawar

IX

MH-0235-09-017

Madhav Bhardwaj

IX

MH-0235-09-020

Dewaj Mishra

IX

MH-0235-10-001

Ramya Dachepalli

X

 Followingstudents are selected for II Round on line Examination in 13thNational Science Olympiad

Mast. Sawankumar D Londhe Rollno. MH-0235-09-010 class is selected for next level IX